Label Nue

Heila Platinum Dress

€89

Me një siluetë të konstruktuar në mënyrë perfekte, ne i'u ofrojmë fustanin 'Heila'. Ka materialin e ndërthurur në pjesën para dhe një dekolte të hapur. Gjatësia e gjatë e fustanit ka pjesën e këmbës të hapur që përshtatet në mënyrë perfekte në trupin tuaj. Kombinojeni tuajin me disa taka transparente apo nude.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Pjesa e këmbës e hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët ose Pastim Kimik
_______________________

In a beautifully constructed silhouette, we offer you the 'Heila' dress. Features a beautiful draped twist on the front, luxurious ruched details and a plunging neckline. The maxi skirt has an open leg and highlights your curves beautifully. Wear yours with some clear or nude heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Open leg detail

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed