Skip to content

Cart

Your cart is empty

HEARTOUT BLUE

Sale price$82.74 Regular price$103.69

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Çizmet tona 'Heartout' janë minimale dhe kanë një siluetë me gjatësi deri mbi gjunjë që premton të japë komplimente. E bërë nga material kadifeje me një formë të mprehtë në pjesën para dhe mbështetet nga taka e hollë stiletto. Vishini ato me gjithçka, nga xhinse të ngushta deri tek funde të gjëra.

Lartësia e përafërt e takës: 11 cm / 4.33 " (inch)

Materiali: Stilastik 

Ngjyra: E kaltër

__________________

Minimal yet statement-making, our 'Heartout' boots have a dramatic, over-the-knee silhouette that promises to cue compliments. Made from velvet material in a sleek point-toe shape and rest on stiletto heels. Wear them with everything from skinny jeans to floaty skirts.

Heel Height approx.: 11 cm / 4.33 " (inch)

Fabric: Lycra

Color: Blue

Size: