Label Nue

Hava Royal Dress

€129 €169

Ne jemi të fiksuar pas fustanit tonë të ri maxi dhe e dimë që edhe ju do ta pëlqeni. Pjesa e poshtme e fustanit ka gjatësi maxi dhe ka një dekolte në formë të korsesë që thekson format tuaja. Ky fustan material të rehatshëm në pjesën e gjoksit për mbështetje të plotë dhe rripa të hollë. Vishini në eventin tuaj të radhës.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Material me shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët apo pastrim kimik

___________________

We’re obsessing over our new maxi dress and we know you’ll love this one too. Features maxi hem and a boned corset designed to sculpt and highlight your waist. This dress has underwired cups for full support and slim straps. Wear yours at your next event.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Sequin Fabric

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed