Label Nue

Hattie Orange Dress

€39 €62

Fustani 'Hattie' është shumë i thjeshtë dhe i rehatshëm. Materiali me thurje dhe mjaft elastik që është perfekt për çdo formë trupore e bën këtë fustan ideal per t’u kombinuar me gjithëçka. Ka mëngë të gjata, jakë të lartë dhe zinxhir përpara. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali:96% POLY, 4% SPAN

Detajet: Zinxhirë në pjesën para 

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

The 'Hattie' dress is so simple and comfortable. The ribbed and stretchy fabric that is perfect for anybody's shape makes it ideal to combine with anything. Features long sleeves, a high neckline, and a front zipper. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% POLY, 4% SPAN

Details: Front zipper

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed