Skip to content

Cart

Your cart is empty

Hasna Black Dress

Sale price$41.59 Regular price$73.58

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani ynë 'Hasna' nxjerr në pah elegancë dhe është krijuar për t'ju bërë të ndiheni më me vetëbesim. 'Hasna' ka një dekolte në formë zemre, rripa dhe është e rrudhosur për të nxjerrë në pah linjat tuaja. Visheni tuajin me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% POLYESTER 4% SPANDEX

Detajet: Printe florale

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

Our 'Hasna' dress exudes elegance and is designed to make you feel most confident. 'Hasna' has a sweetheart neckline, straps and is ruched all over to highlight your curves. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% POLYESTER 4% SPANDEX

Details: Floral prints

Care: Machine Wash Cold

Size: