Skip to content

Cart

Your cart is empty

HARLIE PINK DRESS

Sale price€119,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Elegant dhe flirtues. Fustani 'Harlie' është bërë nga pëlhura e gomës e cila tregon format e trupit tuaj. Ka dekolte asimetrike dhe pjesën prapa të hapur me një rrip gërsheti dhe gjatësi maxi. Nëse dëshironi të krijoni një pamje të paharrueshme kombinojeni me taka dhe aksesorë minimalë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Detaj i gërshetës në pjesën prapa

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

Gjatësia e fustanit (Matja është bërë nga nënkrahu): 127 cm / 50 inch

______________________

Fierce and flirty. The 'Harlie' dress is made from jersey fabric which embraces your body shape. Features asymmetric decollete and an open back with a braided strap and maxi hem. If you want to make a statement look pair it with heels and minimal accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Braid detail at the back

Care: Machine Wash Cold

Dress Length (The dress is measured from the underarm): 127 cm / 50 inch

Size: