Label Nue

Hanel Cobalt Blue Dress

€59 €89

Fustani jonë me një përshtatje shumë të rehatshme dhe të bukur. Përbërë nga material me thurje që përshtatet mirë në trupin tuaj. Ka mëngë të gjata dhe një dekolte të hapur me jakë dhe me butona. Vishini atë me gjithëçka, nga sandale me rripa deri tek atletet.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Me jakë dhe me butona

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

__________________

Super casual and beautiful fit in the 'Hanel' dress. Made from ribbed-knit that hugs your frame. Features long sleeves and a collar neckline that is traced with buttons. Wear it with everything from strappy sandals to sneakers.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Collar neckline with buttons

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed