Skip to content

Cart

Your cart is empty

Haly Smoke Dress

Sale price€79,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Prezantojmë fustanin tonë të ri 'Haly'. Fustani përmban një dekolte të hapur, mëngë të gjatai, dhe përshtatje të ngushtë në trup. E bërë nga pëlhura e butë e gomës, rehatia është fjala e përsosur përshkruese për këtë fustan. Kombinoje me taka ose atlete.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 85% POLYESTER,15% SPANDEX

Detajet:Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja:Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

__________________

Presenting our new 'Haly' dress. The dress features a perfect bustier chest cut, long sleeves, and a slim fit. Made from soft jersey fabric, comfort is the perfect describing word for this dress. Pair with heels or sneakers.

Model is wearing: Size S

Fabric: 85%POLYESTER,15%SPANDEX

Details: Slim Fit

Care: Machine Wash Cold
Size: