Label Nue

Gwen Denim Pants

€59

Xhinset klasike me ngjyrë blu që shkojnë me gjithçka që keni. Janë të larta në bel, super të rehatshme, të grisura në pjesën e gjurit dhe kanë një përshtatje të lirë. Të lehta për tu kombinuar me çdo gjë.

Modelja ka të veshur: Masën M

Materiali: 100% Cotton

Detajet: Të grisura në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët  

_______________________

The classic 'Gwen' light blue wash color jeans go with everything you own. Cut to sit high on the waist, super comfy, ripped details on the knee part, and have a loose fit. Wear yours during the day with sneakers or pumps for an evening outing look.

Model is wearing: Size M

Fabric: 100% Cotton

Details: Ripped detail in the front

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed