Skip to content

Cart

Your cart is empty

Greis Sky Blue Dress

Sale price€89,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Bëhuni të paharrueshme dhe shkëlqeni në fustanin tonë 'Greis'. Është e krijuar nga material elastik dhe i rrudhosur në pjesën e belit me shtresa të prera asimetrike, mëngë të gjata dhe dekolte të lartë. Perfekt për evente të ndryshme. Kombinojeni me taka dhe aksesorë minimal.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 98% Polyester 2% Spandex

Detajet: Mëngë të gjata

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët, Pastrim kimik

______________________

Be unforgettable and radiant in our 'Greis' dress. 'Greis' is made from elastic fabric ruched on the waist with asymmetric layering, long sleeves, and high neckline. Perfect for any occasion. Pair with heels and minimal accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 98% Polyester 2% Spandex

Details: Long Sleeves

Care: Machine Wash Cold or Dry clean

Size: