Label Nue

Greis Orange Dress

€89

Bëhuni të paharrueshme dhe shkëlqeni në fustanin tonë 'Greis'. Është e krijuar nga material elastik dhe i rrudhosur në pjesën e belit me shtresa të prera asimetrike, mëngë të gjata dhe dekolte të lartë. Perfekt për evente të ndryshme. Kombinojeni me taka dhe aksesorë minimal.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 98% Polyester 2% Spandex

Detajet: Mëngë të gjata

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët, Pastrim kimik

______________________

Be unforgettable and radiant in our 'Greis' dress. 'Greis' is made from elastic fabric ruched on the waist with asymmetric layering, long sleeves, and a high neckline. Perfect for any occasion. Pair with heels and minimal accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 98% Polyester 2% Spandex

Details: Long Sleeves

Care: Machine Wash Cold or Dry clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed