Skip to content

Cart

Your cart is empty

Great Black Pants

Sale price$42.20 Regular price$67.08

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Prerja më e mirë që do të gjeni ndonjëherë në një palë pantallona. Këto pantallona janë bërë nga pëlhurë luksoze e satenit që përqafon figurën tuaj dhe jep një përshtatje më elegante. 'Great' kanë një përshtatje perfekte në trup, të gjata deri në bel dhe me formë të drejtë të lëshuar. Të lehtë për tu kombinuar.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100%POLYESTER

Detajet: Material me shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________

The best cut you'll ever find in a pair of pants. These pants are made from luxurious satin fabric that hugs your figure and gives a more chic fit. The 'Great' pants have a tailored cut with a high waist and straight easy-flowing silhouette. So easy to mix and match.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100%POLYESTER

Details: Glossy Fabric

Care: Machine Wash Cold

Size:
Great Black Pants
Great Black Pants Sale price$42.20 Regular price$67.08