Label Nue

Glai Black Dress

€29 €99

Prezentohuni me fustanin tonë mini të momentit. Mini fustani 'Glai' ka përshtatjen perfekte në trup dhe është bërë nga një pëlhurë e butë e bukur prej kadifeje që e bën të përshtatshëm për t'u veshur në shumë evente. Kombinojeni me taka dhe aksesorë minimalë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët apo pastrim kimik

______________________

Introducing our mini of the moment. The 'Glai' mini dress has the perfect fit and is made from a beautiful velvet fabric which makes it appropriate to wear at many events. Pair with heels and minimal accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Slim Fit

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed