Label Nue

Ginza White Dress

€49 €79

Detaje të bukura në fustanin ‘Ginza’. Ka dekolte V, mëngë të gjata, pjesa e hapur e shpinës dhe lidhëse në bel për të siguruar përshtatjen perfekte. Visheni tuajin me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SAPNDEX

Detajet: Lidhëse në bel

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

________________________

Pretty details in the 'Ginza' dress. Features V neckline, long sleeves, open back, and a waist tie to ensure the most flattering fit. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Waist tie

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed