Skip to content

Cart

Your cart is empty

Giada Black Dress

Sale price$37.32 Regular price$62.92

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani mini 'Giada' është shumë i thjeshtë dhe i rehatshëm. Prerë nga materiali i lehtë i rrudhosur. Ka rripa të hollë, dekolte të hapur dhe pëlhura me printe e bën fustanin më femëror dhe flirtues. Visheni me taka dhe një çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% NYLON, 5% SPANDEX

Detajet: Gjatësi mini

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

The 'Giada' mini dress is so simple and comfortable. Cut from lightweight ruched fabric that feels so soft. Features slim straps, open decollete and the printed fabric makes the dress super flirty and feminine. Style yours with heels and a bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% NYLON, 5% SPANDEX

Details: Mini Hem

Care: Machine Wash Cold

Size: