Label Nue

Genya Black Set

€69

Ky krijim i thjeshtë por mahnitës është seti juaj perfekt për këtë sezon. Ky set është bërë nga materiali i gomës që thekson format tuaja. Fundi ka gjatësi mini për të treguar shkëlqimin e lëkurës tuaj dhe siguron lëvizje të lehtë. Bluza ka një dekolte të hapur në formë V, mëngë të gjata dhe një detaj mbërthyes në pjesën para. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95%POLYESTER 5%SPANDEX

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

This simple yet stunning creation is your perfect set for this season. This set is made with a jersey fabric that hugs your curves. The skirt features mini length to show a flash of skin and ensures easy movement. The top features a V neckline, long sleeves, and a detail at the front. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Two Piece Set

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed