Label Nue

Gemma Black Print Dress

€39 €72

Fustani midi 'Gemma' është romantik dhe femëror. Ky fustan është i prerë nga rrjeta e butë dhe ka një siluetë të ngushtë. Ka pjesën lartë në formë të zemrës dhe printe të bukura me lule. Kombinojeni me sandale me rripa.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 90% Nylon 10% Elastane

Detajet: Printime florale, material i dyfishtë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

______________________

The 'Gemma' midi dress is romantic and feminine. It's cut from soft mesh and has a slim silhouette. Features sweetheart neckline and beautiful floral prints. Style yours with strappy sandals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 90% Nylon 10% Elastane

Details: Floral prints, double-layered

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed