Skip to content

Cart

Your cart is empty

Garnet Red Dress

Sale price$73.58 Regular price$116.24

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Njihuni me 'Garnet' tonë. Me pëlhurë gome super të butë, dekoltenë V dhe detaji i tërhequr anash që ju ndihmon të theksoni të gjitha linjat më të mira të trupit tuaj dhe ju bën të ndiheni si yll. Kompletojeni këtë look me taka verore me rripa.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 82% NYLON, 18% SPANDEX

Detajet: Rripa

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose Pastrim Kimik

_______________________

Meet our 'Garnet' dress. Featuring jersey fabric with its super soft stretch, V neckline, and side ruching detail which helps accentuate all your best assets and makes you feel like a star. Complete this look with a strappy summer heel.

Model is wearing: Size S

Fabric: 82% NYLON, 18% SPANDEX

Details: Sparkly stone straps

Care: Machine wash cold or dry clean

Size: