Skip to content

Cart

Your cart is empty

Gail Brown Multi Dress

Sale price€39,00 Regular price€59,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani mini 'Gail' është shumë i thjeshtë dhe i rehatshëm. Prerë nga material dy shtresor. Ka rripa të hollë, dekolte në formë V dhe pëlhura me printe e bën fustanin super veror. Visheni me taka dhe një çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Material me printe

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

The 'Gail' mini dress is so simple and comfortable. Cut from double-layered fabric that feels so soft. Features slim straps, V decollete and the printed fabric makes the dress super summerly. Style yours with heels and a bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Printed Fabric

Care: Machine Wash Cold

Size: