Label Nue

Flowy Blue Set

€49 €82

Njihuni nga afër me setin tonë 'Flowy'. I bërë me printe me lule që ju jep ndjesi verore. Ka mëngë të gjata dhe një lidhëse të rregullueshme në pjesën para. 

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Printe me lule

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

Get up close and personal with the 'Flowy' top. Made with floral prints that give you summer feels. Features long sleeves and an adjustable strap in the front. 

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Floral Prints

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed