Skip to content

Cart

Your cart is empty

Flea Floral Top

Sale price$42.20 Regular price$56.26

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Bluza 'Flea' me printe dhe detaje me lidhëse në pjesën prapa është një veshje në modë dhe perfekte për një natë ose një rast të veçantë. Bluza 'Flea' ka një dekolte klasike në formë zemre që nxjerr në pah linjat dhe krijon një formë të bukur në pjesën lartë të trupit. Pjesa lartë përshtatet mirë, duke siguruar mbështetje dhe strukturë për trupin.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Poliester

Detajet: Material me printe

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

A printed corset top with lace-up back detail is a gorgeous and trendy outfit that's perfect for a night out or a special occasion. The 'Flea' Corset has a classic sweetheart neckline that accentuates the lines and creates a beautiful shape to the upper body. The upper fits snugly, providing support and structure to the body.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Floral Prints

Care: Machine Wash Cold

Size:
Flea Floral Top
Flea Floral Top Sale price$42.20 Regular price$56.26