Shoe Dazz

FLASHY-1 BLACK

€69

Elegante dhe tërheqëse, çizmet tona deri tek kyçi i këmbës janë bërë nga materiali i pambukut elastik. Kanë një majë të theksuar në pjesën para dhe takë të trashë. Forma e mprehtë në pjesën para do të ju ndihmojnë që këmbët tuaja të duken më të gjata dhe të kombinohen me veshjet tuaja, kështu që ju mund t'i vishni me gjithçka, nga xhinse deri tek fustanet.

Lartësia e përafërt e takës: 11 cm / 4.33" (inch)

Materiali: Pëlhurë

Ngjyra: E zezë

_____________________________

Elegant and eye-catching, our 'Flashy' ankle boots are made from stretch cotton. Featuring a pointed toe and a block heel. The sleek pointed toes will help make your legs appear longer and smarten up more casual outfits, so you can wear them with everything from jeans to dresses.

Heel Height Approx.: 11 cm / 4.33" (inch)

Material: Fabric

Color: Black

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed