Label Nue

Fibi Lime Dress

€99 €139

Dukuni magjepsëse dhe përgatituni të tërhiqni vëmendje në fustanin 'Fibi'. Me dizajn pa rripa, gjatësi maxi dhe dorëza, 'Fibi' është krijuar nga materiali i gomës dhe kadife, për rehati maksimale gjatë gjithë kohës. Kombinoje me taka dhe aksesorë për të kompletuar pamjen.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Dorëza

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose pastrim kimik

Gjatësia e fustanit (Matja është bërë nga nënkrahu): 139 cm / 54.72 inch

___________________

Exude glamour in the 'Fibi' Dress. Features strapless design, maxi length, and gloves. 'Fibi' is crafted from flattering jersey and velvet fabric for ultimate comfort all night long. Pair with heels and accessories to complete the look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Sleeves

Care: Machine wash cold or Dry Clean

Dress Length (The dress is measured from the underarm): 139 cm / 54.72 inch

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed