Label Nue

Fave Black Set

€39 €139

Seti i bukur me dy pjesë që mund ta vishni në çdo rast. Xhaketa përmban një dekolte të hapur V dhe një siluetë të prerë. Dizajni me pupla tek mëngët e bënë të duket tërheqës. Fundi i shkurtër përmban një dizajn unik me gjatësi mini dhe pupla. Visheni tuajin me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose Pastrim Kimik

_____________________

Beautiful two-piece set that you can wear on any occasion. The blazer features a deep v-neckline and a tailored cropped silhouette. The fluffy feathers on the sleeves make it cute and flirty. The mini skirt features a unique design silhouette and feathers. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Two-Piece Set

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed