Skip to content

Cart

Your cart is empty

Fae Milk Coffee Set

Sale price€49,00 Regular price€79,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Një set i bukur, perfekt për ato ditë të rastësishme dhe relaksuese. Ka një bluzë me jakë të hapur, e shkurtë por me mëngë të gjata dhe të poshtmet janë të ngushta dhe të larta në bel. Ka material të thurur që jep një ndjenjë shumë të butë dhe të rehatshme. Vishini me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 70% RAYON 30% NYLON

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_______________________

A beautiful set, just perfect for those casual and comfy days. Features an open decollete top with a short cut but long sleeves and all tight high-waisted bottoms. Has a pretty rib-knit fabric that gives the softest feel. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 70% RAYON 30% NYLON

Details: Two Piece Set

Care: Machine Wash Cold

Size: