Label Nue

Eydie Magenta Dress

€109

I thjesht dhe i bukur, 'Eydie' është super tërheqës dhe i dizajnuar në mënyrë perfekte. Përshtatja në pjesën para, pas dhe anash siguron mbështetje të plotë. Ka një dekolte të hapur dhe ju jep përshtatjen perfekte përmes gjatësisë maxi, duke e bërë të duket elegant. Kombinojeni fustanin midi me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose Pastrim Kimik

__________________________

Simply beautiful, 'Eydie' is super flattering and designed to perfection. Boning to the front, back and sides provide ultimate support. It has a flattering cut and skims your curves beautifully down through the maxi skirt, keeping it ultra classy. Combine the maxi hem with delicate heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Details: Slim fit

Care: Machine wash cold or dry clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed