Label Nue

Eyana Multi Wildflower Top

€62

Topi jonë 'Eyana' është e dizajnuar bukur nga pëlhura e printuar me lule. Është krijuar për të treguar një siluetë përfekte dhe ka një dekolte V që bukur e tregon bustin. Ka mëngë të gjata që japin strukturën perfekte dhe lidhëse në pjesën para.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Printe me lule

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

Our 'Eyana' top is beautifully designed with floral printed fabric. It's boned to create an hourglass silhouette and has a V-neckline that flatters the bust. Features long sleeves that give the perfect structure and ties in the front.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Floral Prints

Care: Machine wash cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed