Skip to content

Cart

Your cart is empty

EVE MANGO DRESS

Sale price€89,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Mos kërkoni më shumë se fustanin 'Eve' për një përshtypje të paharrueshme dhe elegante në eventin tuaj të ardhshëm. Fustan maxi i këndshëm me një shpatull, përmban një dekolte asimetrike dhe ne e duam pjesën e hapur të këmbës që zbulon shkëlqimin e lëkurës. 'Eve' jep një dozë serioze elegance në. Visheni tuajin me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Përshtatje e ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose pastrim kimik

___________________________

Look no further than the 'Eve' Maxi Dress for a timeless and elegant impression at your next special event. A flattering one-shoulder maxi dress features an asymmetrical neckline and we love the front split revealing the perfect amount of skin. 'Eve' delivers a serious dose of elegance to your next event. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Slim Fit

Care: Machine wash cold or Dry Clean

Size: