Label Nue

Ete Black Dress

€99

Duken po aq frymëzuese sa vetë muzat në fustanin tonë 'Ete'. E bërë nga një pëlhurë me shkëlqim e cila nxjerr në pah format e trupit tuaj. Përmban dekolte asimetrike dhe gjatësi maxi. Kombinojeni tuajin me taka dhe një çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali:88% POLYESTER, 12% SPANDEX

Detajet:Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja:Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

 

Look as inspiring as the muses themselves in our 'Ete' dress. Made from a glossy fabric which highlights your body shape very well. Features asymmetric decolte and maxi hem. Pair yours with heels and a bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 88% POLYESTER, 12% SPANDEX

Details: Slim Fit

Care: Machine wash cold 

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed