Label Nue

Estelle Black Nude Set

€89

Seti 'Estelle' është krijuar për të ofruar një pamje të sofistikuar dhe elegante me dizajnin pa rripa. Pjesa e lartë ka material të rehatshëm në pjesën e gjoksit për mbështetje të plotë dhe hapja në pjesën para të fundit ju bën të ndiheni me konfidencë të shtuar. Kompletoni look-un me stileto dhe aksesorë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

'Estelle' set is designed to provide a sophisticated and stylish look with its strapless design. The top features underwired cups for full support and the opening in the front part of the skirt makes you feel the experience of added confidence. Complete the look with barely there stilettos and accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Two Piece Set

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed