Skip to content

Cart

Your cart is empty

Erla Taupe Dress

Sale price€19,00 Regular price€52,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Ky fustan është shumë perfekt për këtë sezon. Fustani është i prerë nga materiali saten me shkëlqim që duket shumë elegant në trup. Fustani 'Erla' është i rrudhosur në pjesën e belit dhe ijëve për të shfaqur linjat tuaja në mënyrë perfekte. Ka rripa të hollë dhe detaj të hapur në pjesën e këmbës.Kombinojini me taka ose sandale.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% polyester

Detajet: Pjesa e këmbës e hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

This dress is bringing some cool yet elegant vibes this season. This dress is cut from a glossy satin material that drapes so elegantly over the body. The 'Erla' dress ruches at the waist and hips to flatter your figure. It has thin straps and side open leg detail. Style yours with heels or sandals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% polyester

Details: Open leg detail

Care: Machine Wash Cold

Size: