Skip to content

Cart

Your cart is empty

Erina Lime Dress

Sale price€42,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Erina' është një mini fustan tërheqës, i bërë nga pëlhura rrjetë transparente. Silueta e saj elegante dhe sensuale do të mbështesë çdo figurë, duke tërhequr vëmendjën kudo që vishet. E përkryer për takime ose festat tuaja speciale të ardhshme. Kombinojeni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% NYLON, 5% SPANDEX

Detajet: Material transparent

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_______________________

The 'Erina' Dress is an alluring mini dress, crafted from sheer mesh fabric. Its elegant and sensual silhouette will flatter any figure, turning heads wherever it is worn. Perfect for date night or your upcomming special parties. Pair with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% NYLON, 5% SPANDEX

Details: See through

Care: Machine Wash Cold

Size: