Skip to content

Cart

Your cart is empty

Erilda Turquoise Dress

Sale price$62.92 Regular price$94.91

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Për të theksuar format trupore, fustani maxi 'Erilda' është punuar nga pëlhurë e butë me shkëlqim për të gjitha eventet tuaja të veçanta. Me dekoltenë e saj asimetrike dhe një të hapur në pjesën e këmbës, 'Erilda' do të magjeps nga çdo kënd. Kombinojeni me taka, aksesorë minimalë dhe lëreni të jetë në qendër të vëmendjes.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Dekolte në formën V

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________________

Draping beautifully over the feminine form, the 'Erilda' Maxi Dress is crafted from a soft shiny fabric for all your special occasions. With her asymmetric neckline and thigh-high split, 'Erilda' will captivate from every angle. Pair with heels, and minimal accessories, and let her take center stage.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX 

Details: Asymmetric Neckline

Care: Machine Wash Cold

Size: