Skip to content

Cart

Your cart is empty

Eri Black Dress

Sale price€69,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Mini fustani 'Eri' është një pjesë perfekte për gardërobën tuaj të përditshme, i bërë në një dizajn të thjeshtë dhe që bie në sy. Ky fustan i shkurtër me pjesën e poshtme të gjerë dhe një jakë të lartë, sigurisht që do t'i shtojë sofistikim çdo dukjeje që ju stiloni. Kombinojeni me sandalet apo atletet tuaja të preferuara dhe aksesorët minimalë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 70% Viskozë 30% Najlon

Detajet: Me jakë të lartë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

___________________________

The 'Eri' mini dress is perfect for any wardrobe, made in a simple and eye-catching design. Short, wide bottom and a high neck collar. It will certainly add sophistication to any look. Combine it with your favorite sandals or sneakers and minimal accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 70% VISCOSE 30% NYLON

Details: Turtle neckline

Care: Machine Wash Cold

Size: