Skip to content

Cart

Your cart is empty

ENVY BLACK

Sale price$103.69 Regular price$208.42

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Për një dukje të thjeshtë, mos kërkoni më shumë se çizmet tona 'Envy'. Këto çizme janë të bëra nga lëkura e lëmuar dhe me një platformë të gjerë. Ato janë të gjata pak mbi kyçin e këmbës, prandaj dukeni më mirë me fustane midi të thurura dhe funde mini.

Lartësia e thembrës: 5 cm / 1.96" (inch)

Materiali: Lëkurë

Ngjyra: E zezë

______________________

For a casual mood, look no further than our 'Envy' boot. This combat-inspired style is designed in smooth leather, mid-calf silhouette and chunky gripped soles. They hit just above the ankle, so look best with knitted midi dresses and mini skirts.

Chunky block heel: 5 cm / 1.96" (inch)

Material: Leather

Color: Black

Size: