Label Nue

Enia Black Dress

€229

Fustani 'Enia' ofron vëmendje maksimale. Bërë nga një pëlhurë e hollë gome, me mëngë të gjata dhe gurë të bukur me shkëlqim. Është zgjedhja perfekte për eventin tuaj të ardhshëm. Kombinojeni me këpucë minimale ose sandale.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Pëlhurë me gurë shkëlqyes dhe transparent

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë

_________________________

'Enia' Dress offers maximum attention. Made from a see through jersey fabric, featuring long sleeves and beautiful shiny stones. Is the perfect choice for your next special occasion. Pair with minimal pumps or stilettos.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Shiny Stones Fabrication and See Through

Care: Hand wash cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed