Label Nue

Emma Pink Dress

€89 €129

Super tërheqëse për garderobën tuaj, fustani 'Emma' është krijuar nga një rrjetë delikate e butë që nxjerr në pah format tuaja. Ka mëngë të gjata dhe një lidhëse në bel për të siguruar përshtatjen perfekte. Ne e duam pëlhurën me rrjetë që përshtatet perfekt në trupin tuaj. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim Kimik

__________________________

Super hot for your wardrobe, the 'Emma' dress is crafted from a delicate ruched soft mesh that highlights your curves beautifully. Features long sleeves and a waist tie to ensure the most flattering fit. We love the mesh overlay fabric that works to hug and sculpt your curves. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Slim fit

Care: Dry clean only

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed