Skip to content

Cart

Your cart is empty

Emani Black Denim Jeans

Sale price$42.20 Regular price$67.08

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Xhinset 'Emani' me përshtatje perfekte janë këtu. 'Emani' kanë një bel të lartë, formë të drejtë dhe xhepa para dhe mbrapa. Vishni me një bodysuit të thjeshtë dhe një xhaketë të gjërë.

Modelja ka të veshur: Masën M

Materiali: 100% COTTON

Detajet: Hapje në pjesën anash

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________________

Perfect fit 'Emani' jeans are here. The 'Emani' has a high-rise, straight-leg shape and front, and back pockets. Wear yours with a simple tee or a bodysuit and finish off with an oversized blazer.

Model is wearing: Size M

Fabric: 100% COTTON

Details: Open detail on the side

Care: Machine Wash Cold

Size:
Emani Black Denim Jeans
Emani Black Denim Jeans Sale price$42.20 Regular price$67.08