Label Nue

Elodie Multi Floral Dress

€25 €59

Ky krijim i bukur dhe femëror është gjithçka që ju nevojitet për sezonin e ri. E bërë me printe me lule, ky fustan përmban mëngë të gjata të fryra dhe dekolte të hapur dhe i rrudhosur në pjesën para. Përmban material dyshtresorë dhe është supër i rehatshëm. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Detajet: Material me dy shtresa

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

This pretty and feminine creation is all you need for the new season. Made with floral prints this dress features pretty long sleeves and open decollete with ruched detailing. Features double-layered fabric and is super comfortable. Complete the outfit with skinny heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Details: Double-Layered Fabric

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed