Label Nue

Ellin Ivory Dress

€39 €52

'Ellin' do të theksojë të gjitha format tuaja. Ky fustan është i prerë nga materiali i gomës që krijon një pamje të hijshme të trupit. Ajo ka një përshtatje të prerë me rripa të hollë asimetrik dhe gjatësi midi. Ne e duam pjesën e këmbës të hapur për të treguar shkëlqimin e lëkurës tuaj. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Detajet: Pjesa e këmbës e hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_________________

'Ellin' is sure to hug your body in all the right places. It's cut from jersey fabric for a figure-flattering look. It has a cut-out one-shoulder fit with thin asymmetric straps and flattering midi length. We love the thigh-high split to show a flash of skin. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Details: Open leg detail

Care: Machine Wash Cold

Title :
Quantity:

You may also like

Recently viewed