Label Nue

Ella Mocha Set

€99

Ky set është definitivisht ajo që i'u nevojitet për garderobën tuaj. Shfaq një bluzë të veçantë dhe pantallona që kombinohen shumë bukur me të. Kombinojini me taka për tu dukur bukur.

Modelja ka të veshur: Masën M

Materiali: 95% Polyester 5% Elastik

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

___________________

This effortless outfit is the new must have in your wardrobe. Features a slouchy fit top and matching bottoms. Style them with heels.

Model is wearing: Size M

Fabric: 95% Polyester 5% Elastik

Details: Two-piece set

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed