Label Nue

Elisah Red Dress

€79

Fustani 'Elisah' krijon balanc perfekte mes glamurozes dhe modernes. Ky fustan është i prerë nga rrjeta e butë që krijon një pamje të hijshme të trupit. Ka rripa të rregullueshëm dhe material shumë të rehatshëm në pjesën e gjoksit për mbështetje të plotë. Visheni me taka glamuroze.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% NYLON 5% SPANDEX

Detajet: Përshtatje të ngushtë për trupi

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

________________________

The 'Elisah' dress strikes the perfect balance between glamour and modernity. It's cut from soft mesh that's lightly ruched all over for a figure-flattering look. Features adjustable straps and underwired cups for full support. Wear it with glamorous heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% NYLON 5% SPANDEX

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed