Skip to content

Cart

Your cart is empty

Elia Black Set

Sale price$41.34 Regular price$73.14

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Ju prezantojmë setin tonë mahnitës 'Elia', ky set i bukur ka përshtatjen e përsosur. I punuar me pëlhurë me grep të cilësisë së lartë dhe një dizajn të mrekullueshëm, ky set plazhi është i përsosur për femrat moderne që e duan stilin bohem. Pjesa e sipërme ka bluzë me mëngë të gjata, ndërsa fundi ka një bel të lartë, duke ofruar një përshtatje të rehatshme. Seti 'Elia' është i përsosur për pushimet tuaja verore.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Acrylic

Detajet: Material transparent

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

__________________________

Introducing our stunning beachwear 'Elia' set designed to elevate your beach style and boost your confidence. Crafted with high-quality crochet fabric, this beautiful set is built to last and provide the perfect fit. Featuring a gorgeous crochet design, this beachwear set is perfect for the modern woman who loves bohemian style. The top features long sleeves crop top, while the skirts features a high-rise waistline, providing a flattering and comfortable fit. The beautiful Elia beachwear set is perfect for any beach activity.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Acrylic

Details: See through

Care: Machine Wash Cold

Size: