Skip to content

Cart

Your cart is empty

Elaya Poppy Red Dress

Sale price$94.34

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Elaya' është padyshim ajo që ju duhet. Ky fustan është i prerë nga rrjeta e butë dhe pjesa e hapur me lidhëse mbrapa krijon një pamje të hijshme të trupit. Fustani maxi ka një dekolte në formën V, rripa të hollë dhe këmbë të hapur. Dizajni I rrudhosur i fustanit e bën të jetë i veçantë dhe mjaft tërheqës. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Poliester

Detajet: Detaj i hapur në këmbë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_______________________

The 'Elaya' dress is definitely what you need. This dress is cut from soft mesh and the lace-up open back creates a figure-hugging silhouette. The maxi dress has a V-neckline, thin straps and a flattering slit. The ruched design of the dress makes it unique and attractive. Wear it with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Open leg detail 

Care: Machine Wash Cold

Size: