Skip to content

Cart

Your cart is empty

Eira Red Bodysuit

Sale price€35,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Tregoni linjat tuaja trupore me bodysuit-in 'Eira'. Një bodysuit që kombinohet me çdo gjë. Ka jakë katrore, mëngë të gjata dhe material të dyfishtë. Visheni me xhinse apo mini-fundin tuaj të preferuar.     

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 92% SYNTHETIC 8% SPANDEX

Detajet: Jakë në formë katrore

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

__________________________

Show off your shape with the 'Eira' Bodysuit. A piece that goes with anything. Features long sleeves with shoulder pads, and double-layered fabric. Wear it over denim or your favorite mini skirt.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92% SYNTHETIC 8% SPANDEX

Details: Square neck shape

Care: Machine Wash Cold

Size: