Skip to content

Cart

Your cart is empty

Eile Pink Top

Sale price€39,00 Regular price€62,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Korseti 'Eile' që mund të vishet me çdo gjë. 'Eile' është bërë prej një pëlhure të butë dhe përmban formë përfekte të korsesë. Ka material të rehatshëm në pjesën e gjoksit i cili jep mbështetje të plotë dhe ka rripa që lidhen në supe. Vishni me xhinse për një natë të bukur jashtë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Heart Neckline

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

The 'Eile' corset top can be worn with anything. It's cut from a soft fabrication and features full corsetry to the bodice. It has underwired cups for full support and straps to the shoulders. Style yours with jeans for a pretty date night.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Dekolte në formë zemre

Care: Machine Wash Cold

Size: