Label Nue

Eile Champagne Top

€39 €62

Korseti 'Eile' që mund të vishet me çdo gjë. 'Eile' është bërë prej një pëlhure të butë dhe përmban formë përfekte të korsesë. Ka material të rehatshëm në pjesën e gjoksit i cili jep mbështetje të plotë dhe ka rripa që lidhen në supe. Vishni me xhinse për një natë të bukur jashtë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Heart Neckline

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

The 'Eile' corset top can be worn with anything. It's cut from a soft fabrication and features full corsetry to the bodice. It has underwired cups for full support and straps to the shoulders. Style yours with jeans for a pretty date night.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Dekolte në formë zemre

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed