Label Nue

Eda Black Dress

€149

Mini fustani 'Eda' ju jep vetëbesimin që do t'ju nevojitet ndonjëherë. Ky mini fustan përmban një dizajn asimetrik dhe material me shkëlqim. Plotësojeni këtë look me një palë sandale dhe atëherë do të jeni gati për të tërhequr vëmëndje!

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Prerje asimetrike

Përkujdesja: Pastrim Kimik

_______________________

The 'Eda' mini dress is giving you all the confidence you'll ever need. This hot mini dress features an asymmetric design and shiny fabric. Complete this look with a sexy pair of sandals and then you'll be ready to run the world!

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Asymmetric Cut Outs

Care: Dry Clean Only

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed