Label Nue

Ebra Royal Dress

€99

E thjesht dhe e bukur, 'Ebra' është super tërheqëse dhe e dizajnuar në mënyrë perfekte. 'Ebra' ka përshtatjen perfekte dhe është bërë nga një pëlhurë gome me shkëlqim në një gjatësi midi që thekson format tuaja. Ka mëngë të gjata, një dekolte të hapur dhe pjesa e shpinës e hapur. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

Simply beautiful, 'Ebra' is super flattering and designed to perfection. 'Ebra' dress has the perfect fit and is made from a glorious stretch jersey sparkly fabric in a flattering maxi length that hugs every curve. Features long sleeves, a plunging neckline, and an open back. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Title :
Quantity:

You may also like

Recently viewed