Label Nue

Dott Black Bodysuit

€52

Tregoni linjat tuaja trupore me bodysuit-in 'Dott'. Një bodysuit që kombinohet me çdo gjë. Ka mëngë të gjata dhe material të kombinuar. Visheni me xhinse apo mini-fundin tuaj të preferuar.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Material të kombinuar dhe pak transparent

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________

Show off your shape with the 'Dott' Bodysuit. A piece that goes with anything. Features long sleeves and two beautiful soft combined fabrics. Wear it over denim or your favorite mini skirt.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Combined and transparent fabrics

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed